Search here...
0
TOP
Články stylu Jak ... ?

Jak si mám tvořit svůj život?

Když člověk zažije tu “prázdnotu” a prázdné plátno, na kterém si tvoří svůj svět a život, tak potom v běžném životě ví, že musí přijmout plnou zodpovědnost za to, co žije a že se nemůže vůbec na nikoho zlobit, protože si to stvořil (přitáhnul) sám.

Najednou přijde “vyšší” level žití a s ním hluboký klid spojený s jistotou, že pokud se mi něco v mém životě nelíbí, můžu resp. musím něco změnit sama. Nemůžu na nikoho nic svalovat. Sama musím přijít na to, v čem je potíž, najít příčinu, změnit myšlení, čistit podvědomí, kontrolovat myšlenky a zejména začít si tvořit budoucnost.

Možná vás zajímá jak?

Můžete zkusit relaxace, meditace, vizualizace, metodu pararelního světa, metodu vědomí sebe sama

Nejlépe asi vyzkoušet vše a vybrat si 1-2 metody, které vám budou nejvíce vyhovovat a snažit se aspoň několikrát do týdne je praktikovat. Samozřejmě, kdo zvládne pravidelně praktikovat všechny, tak může všechny.

Ze začátku to raději moc nepřehánějte, aby čištění a přelaďování vašeho energetického systému nebylo příliš náročné nebo dokonce nepříjemné. Přidávejte spíše postupně.

Znáte to, když někdo pustí najednou zničehožnic rádio na plné pecky, leknete se a je to nepříjemné. Ale když někdo pustí rádio potichu a postupně zesiluje, tak je to v pohodě.

I v případě těchto metod platí:
spěchej pomalu.
adam_eva

Ani s čistícími technikami se to nemá přehánět, protože čistit lze donekonečna.

Nesmíme totiž zapomínat, že spousta věcí se táhne rodem a ten jak známo, končí někde u Adama a Evy.
A čistit tak daleko jistě nechcete.

Pokud používáte nějaké čističky, ať už v relaxacích, vizualizacích, kineziologii, technikách emoční svobody, regresní terapii,  apod., pracujte jen tak dlouho, dokud se neuvolní to nejdůležitější, aby se vám ulevilo a cítili jste se lépe.

Po odstranění těch největších bloků-programů, je dobré už přejít na tvoření.

Opravdu. Soustřeďte se na tvorbu. Vaše mysl to už umí a perfektně.
Vzpomeňte si jen na všechny ty katastrofické scénáře, kterými vás zásobuje nebo snění o výhře ve sportce nebo snění o dívce či chlapci, do kterého jste byli zamilováni. Vzpomínáte?

Už to umíte.

Jen je potřeba tomu dát rámec, formu, tvar  ….

Zkuste si to třeba napsat na papír….

Co by bylo kdyby …..

Jaké by to bylo kdyby …..

Kdybych byl/a zdravý/á, úspěšný/á, bohatý/á, ženatý/vdaná, slavný/á, bydlel/a  …..

Zkuste si to představovat, rozvíjet. Dojděte až tam, kde vás to pocitově pouští a tam si lebeďte 🙂

Pokud se vám objeví nepříjemné či divné pocity, zkuste si popsat proč se tak cítíte, odkud se to bere?

Možná zjistíte, že nemůžete být úspěšný/á, slavný/á, protože vám kdysi dávno někdo řekl, že z vás nic nebude, že se nikdy nic nenaučíte, že jste nemehlo, že vás nikdo nezaměstná, že vás nikdo nebude chtít, že váš obrázek je patlanina, že vám uschne každá kytka, že i ty zvířata se vás bojí atd. atd.

Když na to přijdete, uleví se vám, možná ne hned, možná se trochu i politujete, ale budete vědět, proč vás tvoření nepustilo dál. Pak se zase posunete o kus vpřed. To je celé.

Je to velmi příjemné a zábavné. Staňte se Stvořitelem svého života 🙂

S láskou ©sonia

 

FACEBOOK KOMENTÁŘE
SoniaRi.cz

Sonia Ri

Sonia je expert na řízené relaxace, meditace a různé techniky, které odstraňují překážky z podvědomí. Umí výborně povzbuzovat lidi a dodávat jim odvahu jít životem se vztyčenou hlavou vpřed. Její krédo je: "My všichni se můžeme ve svých životech cítit dobře".

«

»