Search here...
0
TOP

Je to taková nádstavba k reiki. Obdržíte dalších 8 symbolů např. pro seberealizaci, posílení, harmonizaci, k otevření 3. oka atd. Napomáhá rozšíření možností a obzoru.

V současné době má toto slovo význam „síla“ nebo „energie“, také se mu říká „síla sil“. Má úzké spojení s bohyní Sekhmet.
Je to v podstatě starověká a posvátná forma rukou při léčení. Dá se považovat za „otce“ všech léčitelských systémů používajících k léčení ruce. Tato skutečnost byla znovu objevena v r. 1980 Reiki Mistrem Patrickem Zieglerem

Seichim je proces regenerace podobný klasickému Reiki. Také tato energie k nám přichází z prostoru, aby pomáhala.

Seichim je krásné spojenectví s energií Matky Země a vede k hlubší seberealizaci.
Dochází k opětovnému vyvážení jin-ženského aspektu našeho života na všech úrovních (fyzické, emocionální, mentální a spirituální).

Seichim je koncentrované živé světlo ze Zdroje stejně jako klasické Reiki, jen má jinou frekvenci.
Je to další projevený aspekt (vibrace) z jednoho zdroje.

Seichim a Reiki pracují společně jako posvátné léčení energií, které napomáhají dosažení celistvosti, rovnováhy, harmonie – osobní, psychické, emocionální, mentální a spirituální jednoty.
Tato energie prohlubuje možnosti a schopnosti každého z nás a pomáhá nám prožívat více světla, lásky, ale také napojení (uzemnění) k planetě Zemi.

Můžete používat různé kombinace tradičního Reiki a symbolů Seichim, které budete považovat za prospěšné pro léčenou osobu. Obě energie se navzájem doplňují a budou pracovat souběžně, ale v rozdílných úrovních. Společně mohou lépe a hlouběji proniknout k léčeným místům a rozpouštět bloky. Tak se zvyšuje možnost uzdravení a zesiluje tok energie pro příjemce.

Podmínkou pro zasvěcení je min. 2. stupeň Reiki