Search here...
0
TOP

Semináře a workshopy

Máte-li chuť uspořádat některý ze seminářů ve vašem městě, ráda za vámi přijedu. Napište mi a domluvíme podrobnosti.

Andělský seminář

Budeme společně procházet a poznávat andělskou říši v jejich rozličných úrovních, přivoláme si svého anděla strážného, budeme se léčit a čistit za pomoci andělů, kteří čekají až je oslovíme a rádi nás naplní svou energií a láskou. Prožitkový seminář.

 

Reiki, Egyptské reiki

Práce s univerzální a všeprostupující vesmírnou a léčivou energií. Základní postupy léčení pomocí této energie a našich rukou. Kde a kdy a jak použít. Závěrem budete zasvěceni (propojeni s tokem této energie) a samozřejmě dostanete certifikát o absolvování a praktickém zvládnutí nauk tohoto semináře.

 

Vision Board – workshop

Někdy se mu také říká nástěnka snů. Je to praktická pomůcka, kterou zaměřujeme pozornost mozku na dosažení našich cílů a snů. Tím, že ji máme často “na očích”, mozek nás pak sám zaměřuje správným směrem pomocí myšlenek a nápadů.

Tajné nauky Tibetu

Seminář zaměřený na zvládnutí meditačních technik Tajných nauk tibetských. Soustava tibetské mystiky rozhodně není náhodná. Má svůj pevný řád a směr, kterým se mystik na cestě může řídit. O tom, že má efektivní výsledky, jistě nelze pochybovat. Zvládnutí těchto technik Vám pomůže dosáhnout vnitřního klidu, resp. ponoření se do svého středu, přičemž pročistí Váš energetický systém na všech úrovních, včetně emocionálních zátěží. Vřele doporučuji. Poprvé jsem se s naukami seznámila před 27 lety a stále je používám, a ti kteří kurz absolvovali také.

 

Tarot a praktická intuice

Vykládání z karet není žádná věda, nýbrž spoléhání se a důvěra v intuici. Proto budeme hledat a objevovat naše vlastní intuitivní schopnosti, které pak „s pokornou drzostí“ uplatníme v praxi čili nejen při výkladu z karet. Hravý seminář.

 

Duchovní (sebe)obrana

Inovovaná verze oblíbeného semináře „Techniky práce s energií“, kde jsme se učili čistit auru, čakry a různé životní situace, rozšířený o nové techniky: jak chránit sebe i náš majetek proti zneužití, manipulaci či přímo proti duchovním útokům. Je dobré tyto techniky znát a být na vše připraven. Naučný seminář.

 

Upozornění:

Některé metody použité v jednotlivých seminářích se mohou částečně prolínat, jelikož „vše souvisí se vším“. Součástí seminářů je práce s vizualizací, energií, relaxace. Kdo si myslí, že „neumí“, se naučí, resp. objeví, že umí.

 

Máte-li zájem absolvovat kterýkoliv seminář, který právě není v nabídce,  prosím, napište  a domluvíme se osobně na termínu.

 

Na semináře se, prosím, hlaste včas pomocí přihlášky nebo napište jméno, datum a typ semináře, kontakt a to vše zašlete přes kontaktní formulář nebo mejla. Z technických důvodů je potřeba složení zálohy min. ve výši 800,– Kč (jednodenní semináře) nebo 1.200,– Kč (vícedenní semináře) na č. ú. 2801036467/2010, do poznámky napište své jméno a příjmení.

 

*Cena jednodenních seminářů  je 2.100,– Kč
*Cena dvoudenního semináře  je 3.600,– Kč (Tajné nauky II.)
* Relaxační víkendy od pátku do neděle se naceňují zvlášť dle podmínek ubytování a stravy.

 

Na účastníky, kteří se již některého ze seminářů zúčastnili a chtějí si jej znovu připomenout, se vztahuje sleva ve výši 900,– Kč.