Search here...
0
TOP

 

Podmínky soutěže

 

 1. Soutěž o knihu Léčení s Anděly od Doreen Virtue Ph.D. organizuje webová stránka www.soniari.cz a FB fanpage Věř si, to dáš. Obrázek knihy je ilustrační.
 2. Tato soutěž není žádným způsobem spojená se společností Facebook, není společností Facebook organizovaná, spravovaná ani podporovaná.
 3. Trvání soutěže je od 10.12. do 13.12. 2016, do 9:00 hod.
 4. Soutěže se můžou zúčastnit osoby starší 18 let, s korespondenční adresou v České republice nebo na Slovensku, do jiných států nebude výhra odeslaná.
 5. Podmínkou soutěže je odpovědět na soutěžní otázku do komentářů.
 6. Do soutěže se každý soutěžící může zapojit jen 1x.
 7. Po ukončení soutěže organizátor soutěže vylosuje výherce pomocí nezávislého generátoru čísel na webu random.org. Výhercovo jméno oznámí po ukončení soutěže na Facebook fanpage Věř si, to dáš. Z losování výherce bude pořízen video záznam. Losování proběhne 13.12.2016 v 13.00 hod. Pokud by z nějakého důvodu musel být vyhlášen jiný termín losování, bude to oznámeno na fanpage. Všechna jména komentujících budou sepsána a opatřena pořadovými čísly vzestupně dle pořadí komentářů. Vzhledem k tomu, že se komentáře různě větví, nemusí čísla odpovídat detailně. Následně generátor náhodných čísel na random.org vybere jedno číslo, číslo výherní. Poté bude oznámeno jméno výherce, které se pod daným číslem na seznamu účastníků soutěže nachází. Výherci bude zaslána zpráva na jeho facebookový profil, ze kterého přidával komenář. Rovněž v komentářích bude uvedeno jeho jméno.
 8. Výherce organizátorovi soutěže pošle adresu, na kterou si přeje doručit výhru emailem nebo napíše zprávu na fanpage Věř si, to dáš, aby mu organizátor mohl výhru zaslat na jeho korespondenční adresu.
 9. V případě, že výherce neodpoví na výzvu do 2 dní (tj. do 13.00 hod. 15.12.2016) od vyhlášení výsledků soutěže, organizátor vylosuje náhradníka. Nový termín losování bude sdělen v komentářích soutěže.
 10. Výhra bude odeslaná do 2 pracovních dní od poskytnutí korespondenční adresy výherce.
 11. Organizátor nezodpovídá za správnost kontaktních údajů poskytnutých výhercem, za účelem doručení výhry, nezodpovídá ani za ztrátu, poškození, zničení nebo nedoručení výhry poštou či kurýrem.
 12. Výhru v soutěži není možné vymáhat právní cestou ani místo ní vyžadovat peníze.
 13. Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící svůj souhlas s podmínkami soutěže a zavazuje se je plně dodržovat.