Search here...
0
TOP

Kniha Nejen indigové děti - P. M. H. Atwater

40 

Není skladem

Katalogové číslo: 1008 Kategorie: , Štítky: , , , , ,

Nové generace dětí a vzestup pátého světa

O čem je kniha Nejen indigové děti?
Mayský kalendář předpovídá na 21. prosince 2012 příchod pátého slunce čili pátého světa. Tento den má být v rámci planetárního vývoje “branou”, která otevře lidstvu cestu k novým způsobům života a obzorům poznání. Průchod touto branou má podle dávných tradic zajistit “pátá původní rasa” – nová větev lidského genofondu – jejímž posláním je provést lidstvo vzrušujícími a dalekosáhlými změnami.

P. M. Atwaterová v knize Nejen indigové děti osvětluje charakteristické znaky těchto svérázných, výjimečně nadaných “nových dětí” rodících se od roku 1982. Vztah mezi nimi a proroctvími mayského kalendáře a dalších tradic dokládá na pozadí podrobných informací o sedmi vývojových větvích lidstva (poslední dvě se mají teprve objevit) a změn vědomí, jichž jsme v současnosti svědky.

Odhaluje souvislost mezi sedmi původními rasami a sedmi čakrami – až nové děti dospějí, otevře se lidstvu přístup k plnému potenciálu páté čakry (čakry vůle). Také poukazuje na zvyšující se inteligenci a dosud nerozvinuté schopnosti nových dětí a poskytuje konkrétní rady, jak tuto generaci lépe chápat a pomáhat jí naplnit její potenciál.

Nejen indigové děti je kniha popisující evoluční skok a vzestup na vyšší energetickou úroveň, jimiž právě procházíme a které nás opět posunou o velký krok kupředu.

Stav: použitá, zachovalá, přiměřeně věku, nepopsaná

Nakladatel: Pragma
Rok vydání: 2007
Jazyk: český
Místo: Praha
Stran: 214
Vazba: měkká, brožovaná
Rozměry: 15×20,5x2cm
ISBN: 978-80-7349-071-3

FACEBOOK KOMENTÁŘE
Rozměry 20.5 × 15 × 2 cm