Search here...
0
TOP

Kniha Když šeptá listí – Hope Jahrenová

80 

Není skladem

Katalogové číslo: 1035 Kategorie: , Štítky: , , , , , , ,

Když šeptá listí je kniha o práci a lásce, a o horách, které spojenými silami dokážou přenést. Přináší pozoruhodné příběhy o autorčině dětství na minnesotském venkově; o životě s nekompromisní matkou a otcem, který ji povzbuzoval k mnohahodinovým hrám v jeho školní laboratoři; o tom, jak nalezla útočiště ve vědě a naučila se dělat laboratorní práci „jak srdcem, tak rukama“; a také o nevyhnutelných součástech vědecké práce – zklamáních, úspěších i radostných objevech.

Jádro knihy však tvoří příběh vztahu, který si Jahrenová vybudovala s velmi nadaným, životem zkoušeným mužem jménem Bill, jenž se stává jejím pracovním partnerem a nejlepším přítelem. Jejich často nevyzpytatelná vědecká dobrodružství je zavedou ze středozápadu napříč Spojenými státy a zpět, přes Atlantik až na tropickou Havaj, kde v současnosti Jahrenová našla domov pro sebe i svou laboratoř.
Co se může stát, když v sobě objevíte vášeň, energii a odvahu, abyste žili tím, co opravdu milujete, a postupně se stali osobou, jíž jste se stát měli?

Stav: nová

Nakladatel: Jota
Rok vydání: 2017
Vydání: první

Jazyk: český
Stran: 336
Vazba: pevná / vázaná s přebalem
Rozměry: 15×21,5×2,8cm
ISBN: 978-80-7565-165-5
EAN: 9788075651655

FACEBOOK KOMENTÁŘE
Rozměry 21.5 × 15 × 2.8 cm