Search here...
1
TOP

Kniha Emoční kód – Dr. Bradley Nelson

120 

Není skladem

Katalogové číslo: 1029 Kategorie: , Štítky: , , , , , ,

Jak mohou uvězněné emoce vytvářet bolest?

V Emočním kódu známý holistický lékař a přednášející Dr. Bradley Nelson zručně odhaluje vnitřní působení podvědomé mysli. Odhaluje, jak emočně vypjaté události z naší minulosti nás stále mohou pronásledovat ve formě „uvězněných emocí“: emoční energie, které doslova obývají vaše tělo.
Dr. Nelson jasně a stručně vysvětluje, jak mohou uvězněné emoce vytvářet bolest, špatné fungovaní a nakonec i nemoc. Navíc uvězněné emoce mohou dramaticky působit na to, jak přemýšlíte, jaká rozhodnutí děláte a jak úspěšní budete.
Možná nejdůležitější objev, jaký Dr. Nelson udělal, je, že uvězněná emoční energie se častokrát soustředí kolem srdce a vytváří tak „Zeď kolem srdce“, která vám může bránit ve svobodném dávání a přijímání lásky.
Emoční kód je mocný a jednoduchý způsob, jak se zbavit neviditelné zátěže.
Uvolnění uvězněných emocí má často za následek, že náhle mizí fyzické problémy, projevy sebepoškozování a opakované těžkosti ve vztazích.
Zaplněn skutečnými příklady z celého světa z mnoha let klinické praxe Dr. Nelsona Emoční kód je pozoruhodný a spolehlivý nový způsob, který se stal okamžitým vzorem pro sebeléčení.

Stav: nová, nečtená

Nakladatel: Citadella
Jazyk: český
Rok vydání: 2015
Stran: 304
Vazba: brožovaná
Rozměry: 14×21x2cm
ISBN: 978-80-89628-77-3
EAN: 9788089628773

FACEBOOK KOMENTÁŘE
Rozměry 21 × 14 × 2 cm